مشاهده اخبار، اطلاعیه ها و رویدادها

سه شنبه 10 تیر 1399

مدیرکتابخانه عمومی امام خامنه ای(مدظله العالی): کتابخانه عمومی امام خامنه ای ظرفیت تبدیل شدن به پایگاه اصلی منابع فقه شافعی دنیا را دارد

مدیرکتابخانه عمومی امام خامنه ای(مدظله العالی) گفت: امیدواریم در آینده نزدیک با توجه به در اختیار داشتن منابع فقه امام شافعی(رض) در این مجموعه، کتابخانه عمومی امام خامنه ای به پایگاه اصلی منابع فقه شافعی در سطح دنیا تبدیل شود.

خبر

به گزارش روابط عمومی کتابخانه عمومی امام خامنه ای (مدظله العالی)، حجت الاسلام نادر رضایی  در نشست هم اندیشی با مدیرکل کتابخانه عمومی استان  اظهار :کرد

کتابخانه امام خامنه ای از برکات سفر حضرت آقا به استان کردستان است.

وی خاطرنشان کرد: این کتابخانه در 6 طبقه احداث و شامل بخش های مختلف است و با توجه به ظرفیت خاص این مجموعه تا قبل از شیوع کرونا روزانه حداقل به 900 نفر خدمات ارائه می شد.

وی به شیوع ویروس کرونا و تعطیل شدن بخش های از کتابخانه با هدف مقابله با این ویروس اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به فرهنگی بودن استان در این راستا برنامه های متعددی برای پسا کرونا در دستور کار است که می طلبد با همکاری دو مجموعه در این راستا گام های اساسی برداشته شود.

رضایی اضافه کرد: با توجه به ظرفیت کتابخانه عمومی امام خامنه ای و نهاد کتابخانه در راستای درج تفاهم نامه فی مابین می توان نسبت به رشد و شکوفایی این دو مجموعه در راستای خدمات بهینه و افزایش سرانه مطالعه در استان کمک کرد.

وی به چشم انداز کتابخانه عمومی امام خامنه ای نیز گریزی زد و گفت: امیدواریم در آینده نزدیک با توجه به در اختیار داشتن منابع فقه امام شافعی(رض) در این مجموعه، کتابخانه عمومی امام خامنه ای(مدظله العالی) به پایگاه اصلی منابع فقه شافعی در سطح دنیا تبدیل شود.

وی اظهار کرد: مخاطب می توانند با مراجعه به پرتال کتابخانه از منابع دیجیتال این ظرفیت علمی استفاده کند برای دستیابی هرچه بیشتر به اهداف نیاز به همکاری نهاد کتابخانه ها عموی است.

نوار ابزار دسترسی سریع

آیا می خواهید به امکانات کامل کتابخانه دسترسی داشته باشید؟